Вболівальникам

Маршрут «НОВА ПОШТА КОСМІЧНИЙ НАПІВМАРАФОН» проходитиме центральними вулицями міста та уздовж відомих пам’яток Житомира. Замисливши такий грандіозній проект, ми думали не лише про тих, хто бігтиме, — ми ставили перед собою завдання влаштувати велике свято, в якому візьмуть участь  більшість мешканців міста.
Адже саме глядачі, які стоять  уздовж маршруту з плакатами, атрибутами вболівальників або просто зі щирими посмішками, перетворюють спортивний захід на спільне свято.

Шановні вболівальники! Ваша присутність допоможе учасникам та учасницям не лише  впоратися з випробуванням і дістатися фінішу, а й розділити з вами свою особисту перемогу. Люди, які пробігли напівмарафон, пов’язують це досягнення з одним з найсильніших переживань. Не залишайтеся осторонь, станьте частиною важливої ​​події в житті близької людини!

Приходьте 7-8 вересня підтримати  не лише знайомих, а й усіх учасників та учасниць: професійних легкоатлетів і новачків-любителів, чоловіків і жінок, молодих і літніх, зосереджених і усміхнених.

Враження від  строкатого натовпу  напівмарафонців, які побігають поряд,  здатні вселити віру в те, що здійснити свою мрію (навіть найамбітнішу) може кожний.